
Indul a CLAUSÁGOK őszi turné
Bősze Ádám zenetörténész legújabb előadás-sorozata Budapesten, a Lóvasúton.
Az első felvonásban a test és lélek kapcsolatával különböző aspektusokból foglalkozó emberekkel beszélgetünk, míg a második felvonásban a WMN alkotói és a közönség tagjai vitatják meg a témával kapcsolatos gondolataikat.
Segítő kéz a családban: Női agy? Férfi agy? - A versengés és az együttműködés pszichológiája
Dr Domján Mihály pszichológus, családterapeuta, pszichoterapeuta-jelölt
2023. október 14-én, 18 órától PÁL FERI – BELSŐ BÉKE VIHAROS IDŐKBEN című előadást tekinthetik meg a KMO-ban, ahol a mentálhigiénés szakember arra a kérdésre keresi a válaszokat, hogy mit tehetünk a külső-belső nehézségeinkkel.
Prof. Dr. Bagdy Emőke klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta, szupervízor, a pszichológiatudomány kandidátusa, professor emeritus.
2023-ban Magyarország számos nagyvárosában megrendezésre kerül a Nessaj On Tour. Október 15-én vasárnap Szegeden találkozhatsz Nessajjal a Belvárosi Moziban!
Az Artus épületét bekalandozó performansz térben mindenhol, időben mindenkor játszódik. A játszó is néző, a néző is játszó. Színház is, tánc is, képzőművészet is, zene is, vetítések, interaktív helyzetek, képek és mondatok, egyszóval = Artus (is).
Bősze Ádám és László Ferenc Páratlan párok c. előadássorozata harmadik évadának minden egyes estéjén hajdani kortársak kerülnek majd egymás mellé: egy nagy zeneszerző és egy koronás fő vagy jeles államférfiú.
A MÉLYMULCSOS KERT SZÜLETÉSE
Dr. Gyulai Iván előadása
Dr. Bagdy Emőke mindig is fontosnak tartotta a társadalommal folytatott párbeszédet, a lélektani ismeretek terjesztését, a szakmai közvélemény formálását.
Felemelkedésüket és felhőtlen szárnyalásukat garantálja a már jól bevált személyzet, Dolák-Saly Róbert, Pethő Zsolt és Szászi Móni, valamint a sok más járaton már bizonyított, Jászai Mari díjas stewardess, Stefanovics Angéla!
“Ez a történet annyira egyedülálló, annyira magával ragadó, és annyira erős a hatása, hogy ezt egyszer mindenkinek hallania kell. Sosem repült még el ilyen gyorsan 3 óra, és bőven hallgattuk volna tovább is. Nem is előadás, hanem ÉLMÉNY volt!!”
2023. november 4-én (szombaton) 15.00 órai kezdettel Jakupcsek Gabriella A napos B oldal című önálló estjét láthatják az Egressy Gábor Szabadidőközpontban.
Az előadás az alábbi kérdésekre keresi a válaszokat: Hogyan alakul a felelősség kérdése a párkapcsolati nehézségek, illetve a félrelépés során? Mi a különbség a flört és a viszony között? Hogyan megy végbe a döntés? Mik a hűtlenség módjai? Léteznek-e előjelek? Milyen tisztázandó kérdésekre érdemes odafigyelni? Milyen konkrét lehetőségei vannak az újrakezdésnek? Mi van akkor, ha magunkra maradtunk?
ALGÉRIA: UTAZÁS A SZAHARA SZÍVÉBEN
ÉLJ SZÍVBŐL! Dr. Csernus Imre előadása Dunaújvárosban!
Az előadás védettségi igazolvány nélkül látogatható!
Bősze Ádám zenetörténész legújabb előadás-sorozata Budapesten, a Lóvasúton.
Az előadás-sorozat a harmadik alkalomtól tematikus módon beszél a nőművészetről. Míg az előző előadáson a testképről volt szó, most a párkapcsolat kerül középpontba, az azon belül felmerülő problémák, illetve hogy mindez hogyan jelenik meg a nőművészeknél.
A megvásárolt bérlet az előadás sorozat 8 eseményének látogatására jogosít fel.
Aranyosi Péter az elmúlt 3 évét meséli el, a tőle megszokott őszinteséggel és lendületességgel.
Ludmann Mihály művészettörténész előadása
Az előadás-sorozat a történettudomány segítségével ered a vallás és varázslat sokszínű formáinak nyomába.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!