A hetyegő vipera - Ráskó Eszter önálló estje, műsorvezető: Fülöp Viktor
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, January 26 2025 8:30PM
Ráskó Eszter önálló estje az UP Újpesti Rendezvénytéren.Műsorvezető: Fülöp Viktor
Előadásunkat 16 éven aluliaknak nem ajánljuk!
Fellépői kérésre 14 évnél fiatalabbakat még szülői kísérettel sem tudunk beengedni az előadásra!
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK
This contemporary circus production conceived by artistic director Bence Vági recalls classic fairy tales with a story of how the mistress of the Crystal World loses her faith in human emotions and decides to freeze everything and seclude herself behind glittering walls of ice.
Eredeti dalokból, személyes történetekből és nyilvánosan soha nem látott filmrészletekből összeáll egy egyedülálló szerzőpáros alkotói világa… Cseh Tamás és Bereményi Géza közös életműve nyílik meg a nagyközönség előtt Rakonczai Viktor zenei vezetésével és a Thália Színház egyedülálló technikai lehetőségeivel – amely a speciális LED-falaknak, az élőzenekarnak és a Thália Színház színművészeinek köszönhetően egyszerre ad színházi, nagykoncerti és vizuális élményt.
Aranyosi Péter önálló estjében közéleti kérdéseket boncolgatva elmeséli, hogyan is boldogul egy magafajta ötvenes a felgyorsult, közösségi oldalakkal és PIN kódokkal átszőtt digitális világunkban.
3+ 90 perc, 1 szünettel Bábtechnika: bunraku
The Great Dictator, Charlie Chaplin’s most influential work, is a deeply humanistic piece of cinematic art.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.