A szőke ciklon
Rejtő Jenő: A SZŐKE CIKLON
zenés képregény két részben
A Szegedi Szabadtéri Játékok és Művészetek Háza Gödöllő és a Játékszín közös produkciója.
(Esőnap: augusztus 23. vasárnap)
több
Rejtő Jenő: A SZŐKE CIKLON
zenés képregény két részben
A Szegedi Szabadtéri Játékok és Művészetek Háza Gödöllő és a Játékszín közös produkciója.
(Esőnap: augusztus 23. vasárnap)
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. augusztus 21. péntek, 20:00
"Az élethez kell egy kis őrültség!” – és Evelyn Weston személyesen hozza el nekünk, miközben egy fegyenc szoros kíséretében az Álmodó Buddha nevű szobrocskát hajszolja, s ciklonként kapja föl s hurcolja Európán és a Szaharán át a borostát nem tűrő tudós Sir Bannistert. A népszerű regényéből készült színpadi adaptációban maga Rejtő Jenő is fölbukkan... Öt színész huszonnégy szerepben meg még egy zongorista.
A Szőke ciklon bemutatója a Szegedi Szabadtéri Játékokon lesz augusztus 14-15-én, augusztus 21-én pedig Szentendrén láthatja a közönség.
A 2026-os Múzeumok Éjszakáján a budapesti Néprajzi Múzeum egyszerre változik koncerthelyszínné, táncházzá, alkotóműhellyé és világkörüli kulturális kalandtúrává. A programok a dél-amerikai indián testfestéstől a japán mangán és az afrikai maszkokon át a görög körtáncokig, a cigányzene ritmusaitól a magyar pásztorhagyományokig vezetnek – mindezt úgy, hogy közben a látogatók nemcsak nézői, hanem résztvevői is lehetnek az élményeknek.
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt egy órával.
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
Az Ász Drámaiskola felvételi előkészítő csoportjának bemutató előadása
Székely Csaba „10” című darabjának átdolgozott változatát az Ász Drámaiskola növendékei mutatják be.
Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!