Adorján Beáta: LOFT
Egyfelvonásos kortárs komédia
Egyfelvonásos kortárs komédia
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, February 21 2025 7:00PM
Három barátnő története. Szerelmekkel, válással, árulásokkal teli szenvedélyes szövetség.
Három különböző sors, világlátás, de mindegyik fő mozgatórugója a vágy, az összetartozás, a szeretet.
A szereplők humora, öniróniája, vagy annak hiánya sok mulatságos szituációba sodorja őket.
Mi van, ha egyik barátnő elszereti a másik férjét, pedig csak segíteni akart... vagy mégsem?
A titkok és feszültségek meddig feszítik a húrt ? Sok nevetés közben a néző magára ismerhet vagy a szomszédjára és így talán megbocsátóbb lesz. Ez az előadás tehát csakis a nőkről szól... tehát folyamatosan a férfiakról.
SZEREPLŐK
Léna....................... Auksz Éva
Emma..................... Sajgál Erika
Kata........................ Sárközi Nagy Ilona
Rendező: Naszlady Éva
A változtatás jogát fenntartjuk.
Murányi Tünde, Kálid Artúr, Stubnya Béla és Horváth Károly a legkönnyesebb komédiában. FÉM. Egy hely, ahol a színházat nem csak nézni, hanem megélni is lehet. Nálunk a tapssal nincs vége a találkozásnak, hiszen a ruhatárban a rendezővel találkozhatnak, a kávézópult mögött az igazgató készíti el a kávét, a színészek pedig – szerepükből kilépve – a kávézónkban leülnek egy italra, hogy találkozhassanak Önökkel. Ez a Fém Színház.
Fergeteges vígjáték pimasz poénokkal, pikáns helyzetekkel és félreértésekkel.
Kovács Dominik − Kovács Viktor Koloniál -A szerzőket a megírás során Tom Ziegler Grace és Gloria című drámája inspirálta.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.