
Bolondok Hajója - Mogács Dániel, Mucsi Zoltán, Stefanovics Angéla improvizációs estje - TV-felvétel
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. július 4. péntek, 15:30
Az alábbi tájékoztatóban összegyűjtöttük a tudnivalókat:
Az előadás hossza kb. 2 óra 1 szünettel.
Mogács Dániel improvizációs estje.
Mogács Dániel elindította a Bolondok hajóját a közönség tengerén és felkérte őrült kollégáit, hogy evezzenek ki vele a veszélyes vizekre, ahol a közönség az úr.
A két bolond megannyi karakter bőrébe bújva a nézők irányításával, kitalált történetekkel, rögtönzött helyzetekkel, szívvel és lélekkel szórakoztatnak. Alámerülnek a nagyérdemű által gerjesztett kiszámíthatatlan habokba, és nincs náluk mentőöv.
Stand-up, improvizáció, zene — minden előadás más és más, csakúgy, mint a tenger.
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Rádiós, a fiatal tudós a számítógépe tökéletesítésén dolgozik a padláson. Ide érkezik meg négy bolyongó szellem – Kölyök, Meglökő, Herceg és Lámpás – az igazi hősök, akiket kihagytak a mesékből. Itt szeretnének találkozni a Révésszel, aki elviszi őket egy távoli csillagra, az „örökre szépek” bolygójára, ahol végre otthonra lelhetnek..
A Rómeó és Júlia musical Tokajban! Különleges, a Fesztiválkatlan sajátosságait kihasználó, érzelmekben és látványban gazdag produkciót láthatnak 2025. augusztus 23-án.
Varázslatos, szenvedélyes éjszaka – a Vámpírok bálja lenyűgöző látványvilággal, felejthetetlen dallamokkal rabul ejt és örök élményt nyújt.
(esőnap: augusztus 31.) Műsoridő: 150 perc (1 szünettel)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!