Jövőre veled ugyanitt
A Pesti Művész színház vígjátéka
A Pesti Művész színház vígjátéka
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. október 10. csütörtök, 19:00
Bernard Slade: Jövőre Veled ugyanitt
Bernard Slade 1975-ben írta Jövőre veled ugyanitt című vígjátékát, amelyet Tony-díjra jelöltek, majd a filmadaptációjáért az Oscar-jelölést is begyűjtötte. A darab több mint 1400 előadást ért meg a Broadwayn, a világ több országában is bemutatták. A történet szereplői Doris és George, akik ugyan mással élnek házasságban, mégis minden évben egy februári hétvégét egymással töltenek, az évek során pedig a kaland mély emberi kapcsolattá válik.
Szereposztás
George..................... Egyházi Géza
Doris......................... Fogarassy Bernadett
Írta: Bernard Slade
RENDEZŐ: Márton András Jászai Mari-díjas művész
Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.
A Kulturális és Innovációs Minisztérium Jókai200 programsorozatának részeként 61 hazai és 2 külhoni helyszínen indultak POKET-Jókai olvasókörök, amelyben Jókai 5 újonnan megjelentetett kisregényét dolgozzák fel a résztvevők.
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.
Földes László HOBO 81. születésnapi nagyszabású koncertje olyan dalokkal, amelyek csak most hangzanak el.
Radina Dace / Léo Delibes KisCoppélia Gyermekelőadás óvodásoknak és kisiskolásoknak, angol felirattal
Ifjúsági koncertek több időpontban is!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!