Művészbejáró
Művészbejáró
Beszélgetések Víg-színháziakkal
Művészbejáró
Beszélgetések Víg-színháziakkal
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. március 24. kedd, 19:30
Kollégáink történetein, személyes élményein, tréfás vagy éppen megindító vígszínházi emlékein keresztül betekintést nyerhetnek színházunk működésébe, múltjába és jelenébe, bekukkanthatnak a kulisszák mögé és megismerhetik egy előadás előkészületeinek érdekességeit. A beszélgetést Deres Péter dramaturg vezeti.
Különleges esték különleges emberekkel! Idén tavasszal rendhagyó beszélgetéssorozatot indítottunk a Házi Színpadon vígszínházi kollégákkal. Minden alkalommal három vendéggel beszélgetünk: két népszerű színésszel, illetve egy olyan kollégával, aki – bár nem áll reflektorfényben – nem kevésbé fontos résztvevője egy előadásnak; titkár vagy a műszak tagja, fodrász vagy öltöztető, gazdasági szakértő vagy nézőtéri dolgozó, azaz „a háttérben” a színház zökkenőmentes működéséért felelős. Ritka találkozások lehetőségét kínáljuk nézőinknek: kollégáink történetein, személyes élményein, tréfás vagy éppen megindító vígszínházi emlékein keresztül betekintést nyerhetnek színházunk működésébe, múltjába és jelenébe, egy estére bekukkanthatnak a kulisszák mögé, megismerhetik egy előadás előkészületeinek érdekességeit – és még megannyi színes pillanatot, amelyek mind-mind hozzájárulnak ennek a csodálatos épületnek a mindennapjaihoz.
Szeretnénk, ha a Vígszínházba-járás nemcsak kitüntetett, ünnepi alkalmat jelentene, hanem egy könnyed, tereferélős találkozást, felszabadult barátkozást is, ahol nézőink is bátran kérdezhetnek vendégeinktől.
A beszélgetéseket Deres Péter, színházunk dramaturgja vezeti.
New York legmenőbb állatkerti lakói megszokták a kényelmet: Alex, a ragyogó mosolyú oroszlán, Marty, a kalandvágyó zebra, Gloria, a víziló-díva és Melman, a kissé hipochonder zsiráf napjaikat rajongó látogatók és biztos vacsoraidő között töltik. Egy félresikerült kaland után a Central Parktól egyenesen Madagaszkár vad és kiszámíthatatlan dzsungelébe csöppennek.
A Fővárosi Nagycirkusz és a Kazanyi Állami Cirkusz közös produkciója, a MIRÁZS, a magyar és közép-ázsiai őstörténet legendás világába repíti a nézőt.
bemutató: 2025. október 25. előadás: 2026. augusztus 14., 15. tervezett esőnap: augusztus 16.
Aranyosi Péter önálló estjében közéleti kérdéseket boncolgatva elmeséli, hogyan is boldogul egy magafajta ötvenes a felgyorsult, közösségi oldalakkal és PIN…
A Fesztiválkatlan bejárata előtt található. A VIP Parkolójegy ára egy járműre érvényes, amely a Nagyszínpadi események napján vehető igénybe.
A színpadon négy díva, négy csodálatos nő, akik mesterei a humornak és varázslatosan énekelnek..
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!