Recirquel: IMA
Tavaly az Edinburgh Fringe Fesztiválon óriási kritikai és közönség sikert arató IMA újra látható a Müpa mellett felállított sátorban.
Tavaly az Edinburgh Fringe Fesztiválon óriási kritikai és közönség sikert arató IMA újra látható a Müpa mellett felállított sátorban.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. szeptember 29. vasárnap, 20:30
A Recirquel immerzív produkciójának részévé válva, a néző különleges érzéki és tudati állapotba kerül: a millió fényponttal és hanggal megformált, az univerzumot idéző installációs térben az artistaművészekkel együtt lebegve fedezzük fel a lélek rejtett útjait.
A Vági Bence rendezte előadás új dimenzióban folytatja a Társulat által megalkotott és mára világszerte ismertté vált cirque danse zsánert, mely az újcirkusz, a tánc és a színház formanyelvét ötvözi.
Az immerzív élmény elengedhetetlen része az előadás előtti ráhangolódás a külön erre kialakított térben. Ennek érdekében azt javasoljuk nézőinknek, hogy legalább 15 perccel a meghirdetett kezdési időpont előtt érkezzenek. A helyszín és a produkció jellege miatt a késve érkező nézőket nem áll módunkban beengedni az előadásra.
Az előadás időtartama kb. 35 perc, megtekintését 12 éven aluli nézőink számára nem ajánljuk.
A bemutató a Bartók Tavasz keretében valósult meg 2022-ben.
Előadja: Charles-Eric Bouchard / Horváth Zita / Illés Renátó / Seguí-Fábián Eszter / Zsíros Gábor
zene: Szirtes Edina
IMA-installáció: Vági Bence, Vladár Tamás
előtérdesign: Iványi Árpád
jelmez: Kasza Emese
hang: Terjék Gábor
fény: Lenzsér Attila
technikai vezető, reptetéstechnikai szakértő: Vladár Tamás
a rendező kreatív munkatársa: Várnagy Kristóf
a rendező munkatársa: Schlecht Aliz
koreográfus, rendező: Vági Bence
Rendező: Müpa
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.
A VeszprémFest 2026-os programjának nyitóelőadója a kolumbiai énekes-dalszerző Juanes, a latin rock műfaj egyik nemzetközileg legismertebb képviselője. Több mint két évtizedes szólókarrierje során zenei munkásságát jelentős díjakkal ismerték el: gyűjteményében 4 Grammy-díj és 26 Latin Grammy-díj szerepel, utóbbival a díj történetének egyik legtöbbet kitüntetett előadója.
2025-ben, Márai Sándor születésének 125. évfordulóján, a Kőszegi Várszínház saját átiratban és saját produkcióban viszi színpadra ezt az időtlen történetet.
Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.
A 2026. január 7-12. között megrendezésre kerülő XVI. Budapest Nemzetközi Cirkuszfesztiválon ismét a legjobbak mutatják be tudásukat. 4 kontinens, több,…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!