
Szemenszedett IGAZSÁG, avagy hazudni tudni kell
vígjáték
vígjáték
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 16. péntek, 19:00
Florian Zeller:
Szemenszedett IGAZSÁG - Avagy hazudni tudni kell!
A Pesti Művész Színház vígjátéka 2 részben
Alice Michel szeretője. Hónapok óta egy hotelben randevúznak, ugyanis mindketten házasok. Ráadásul Alice férje Michel legjobb barátja. Michel- hogy senki ne sérüljön- "mindenki érdekében" hazudozni kezd. Hazudik élvezettel hazudik szenvedéllyel majd hazudik zavartan és kétségbeesve. A hazugság úgy árasztja el az életüket, mint nyitva felejtett csap a lakást. Vajon megússzák?
Szereposztás
MICHEL............................ Egyházi Géza
ALICE............................... Fogarassy Bernadett
PAUL................................ Várfi Sándor
LAURENCE...................... Nyertes Zsuzsa
Alkotók
Díszlet: Halász G Péter
Jelmez: Reidinger Mária
Fordította: Baráthy György
Rendező: Márton András
Joseph Haydn: 35. (B-dúr) szimfónia, Hob. I:35 Carl Philipp Emanuel Bach: 1. (a-moll) csellóverseny, H. 432 Leoš Janáček: Idill, JW 6/3
„Egy mindenkiért – mindenki egyért!” - ki ne ismerné Athos, Porthos, Aramis és az ifjú D’Artagnan történetét? A muskétások kalandjai azonban most vadonatúj feldolgozásban ragadják magukkal a közönséget a Szegedi Szabadtéri Játékok következő, saját produkciójában.
Ezúttal egy egyedülálló és elragadó együttműködés keretein belül Nikolas Magyarország egyik leginnovatívabb pop-sing formációjával, a “Swing á lá Django” együttessel lép fel a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon! (esőnap: június15.)
(esőnap: augusztus 31.) Műsoridő: 150 perc (1 szünettel)
Kapunyitás minden nap 17.00-tól! A program 0-6 év közötti kisgyermekek számára ingyenes, de kizárólag szülői kísérettel látogatható!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!