Program


Aranytó

Aranytó

Ernest Thompson: Aranytó
színmű
Fordította: Zöldi Gergely
UTOLSÓ ELŐADÁS

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2017. július 13. csütörtök, 20:00

Norman és Ethel évtizedek óta minden nyarat az Aranytónál tölt. Amikor egy újabb szezonra megérkeznek a nyaralójukba, nem sejtik, hogy idén nem csak a házban kell alapos rendet tenniük. Szembe kell nézni az egyre halványuló emlékekkel, az elmulasztott pillanatokkal és a gyereküknek okozott sérelmekkel is. Figyelem, megértés, elfogadás és rengeteg humor kell ahhoz, hogy a morc nagyapa hangot találjon hirtelen lelt, morc unokájával.

Ernest Thompson művét sokan láthatták filmen, Henry Fonda és Katharine Hepburn főszereplésével, de színpadon is hasonló nagyságokkal mutatkozott be: Tolnay Klári és Mensáros László játszotta a szívmelengetően szellemes történetet. A nagysikerű előadás utoljára kerül színre a Városmajorban, amely a kiváló színésznő, Vári Éva búcsúelőadása is egyben.

A Szentendrei Teátrum és az Orlai Produkciós Iroda közös produkciója.

Ajánlatunk


A 2026-os Múzeumok Éjszakáján a budapesti Néprajzi Múzeum egyszerre változik koncerthelyszínné, táncházzá, alkotóműhellyé és világkörüli kulturális kalandtúrává. A programok a dél-amerikai indián testfestéstől a japán mangán és az afrikai maszkokon át a görög körtáncokig, a cigányzene ritmusaitól a magyar pásztorhagyományokig vezetnek – mindezt úgy, hogy közben a látogatók nemcsak nézői, hanem résztvevői is lehetnek az élményeknek.

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!

Ajánló


Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk,…

Elevenítsük fel együtt a régi EDDA táborok boldog hangulatát és töltsünk el egy önfeledt, vidám napot idén nyáron a vízparton!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!