program


Dalköltők

Dalköltők

Kollár-Klemencz László 2022-ben elhatározta, hogy a szépirodalom és a dal találkozását, a dalköltészetet segíti, hogy népszerű legyen, színvonala emelkedjen, rangjához méltó helyre kerüljön a műfaj és minden szinten a magasművészet részévé váljon.B

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 11. April 2025 19:00

Balla Gergely, cserihanna, Hegedűs Józsi, Kollár-Klemencz László, Másik János

Kezdeményezésére elindult 2024 őszén az ELTE Bölcsészettudományi karán a Dalköltő szak, indulnak országszerte Dalköltő klubestek, a Magvető kiadó gondozásában Dalköltő antológia, és elindul egy DALKÖLTŐ koncertsorozat, ahol a kortárs dalköltészet legjelesebb képviselőit hallhatja a nagyközönség.

Bemutatkozó est a Várkert Bazárban volt 2024 tavaszán, és most 1 év múlva ismét visszatér a Dalköltők koncert az Erzsébetligeti Színházba, ahol Balla Gergellyel, cserihannával, Hegedűs Józsival, Kollár-Klemencz Lászlóval és Másik Jánossal találkozhat a közönség.

Aktuelt


Az István, a király egy családi viszály története: Géza fejedelem halála után fia örökölné a hatalmat, de a hagyományokra hivatkozva nagybátyja, Koppány is tömegeket gyűjt maga köré. István külföldi támogatással megszilárdíthatja a pozícióját, de a véres összecsapás elkerülhetetlen.

A Fővárosi Nagycirkusz nyári műsorában egy kalandos időutazásra hívunk! Hunyjuk be szemünket és repüljünk vissza az időben száz évet! Az 1920-as évekbe érkezünk, egy fantasztikus évtizedbe! Ki ne akart volna akkor élni!? Ki ne akart volna egy stílusos puhakalapban kiszállni egy nyitott sportkocsiból és táncba szaladni, amikor megszólalt a swing, a jazz vagy a charleston?

6 éves kortól 120 perc 1 szünettel Bemutató: 2024.09.20

PÅ PLAKATEN


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német és magyar nyelvű…

„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”

színmű, ősbemutató Rendező: Alföldi Róbert

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.