Program


Dr. Bánki György & Dobray Sarolta: Ha szeretsz, miért nem szeretsz?

Dr. Bánki György & Dobray Sarolta: Ha szeretsz, miért nem szeretsz?

Bánki György pszichológus első előadását a KMO színpadán a tavalyi évben láthattuk a nárcizmusról, melyre hatalmas érdeklődés volt. Újabb témája Dobray Saroltával (író-újságíró) az érzelmi (rejtett) párkapcsolati bántalmazás jelenségét vizsgálja.

Current events



Az előadás párkapcsolati dinamikák mélyére vezet – irodalom és pszichológia ötvözetével világít rá, hogy a szeretet hogyan torzulhat bántalmazássá. A téma segíthet felismerni és beszélni olyan problémákról, amelyek sok ember életét érintik, még akkor is, ha nem vesznek róla tudomást.

Suggestions


Egy igazán különleges Vaksötét estre invitálunk Titeket – ezúttal József Attila versei kelnek életre Hobo előadásában, teljes sötétségben.

Vujity Tvrtko új estje rengeteg kalanddal, hatalmas optimizmussal és motivációval, valamint a legyőzhetetlenség erejével.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.