Elefánt
Hello Debrecen!
ELEFÁNT X Turné szabadtéri állomása a Nagyerdei Víztoronykertben! Ez lesz az egyetlen koncertünk idén Debrecenben, KÁR lenne kihagyni, igaz?
Hello Debrecen!
ELEFÁNT X Turné szabadtéri állomása a Nagyerdei Víztoronykertben! Ez lesz az egyetlen koncertünk idén Debrecenben, KÁR lenne kihagyni, igaz?
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Fredag, 23. September 2022 19:00
ELEFÁNT - Nagyerdei Víztoronykert
Kapunyitás 19:00
ELEFÁNT
A kerek, jubileumi tizedik szüliévét ünneplő ELEFÁNT az elmúlt évtizedben egy igazi kreatív alkotói közösséggé formálódott, akik folyamatosan kutatják az újat.
Az Elefánt sokféle szempontból kuriózum a magyar zenei életben. Tényleg nehéz őket ide, vagy oda sorolni. Alternatívnak túl elektronikus, elektronikusnak túl hangszeres, szomorúnak túl vidám. A zenekar, ami sokáig úgy aposztrofálta magát: “Filmzenéket írunk nem létező filmekhez!” – immár a kezdet végén ígéri, hogy ez ismét valami új kezdete…és hát nem szokásuk a levegőbe beszélni.
Szóval az Elefánt idén elfújja a szülinapi gyertyát a tortán és utána az arcunkba nyomja Debrecenben is!
Shakespeare és Maráth Viktor legbájosabb komédiája igazi bolondos, gyönyörű, zenés, szerelmi kergetőzést ígér.
Kosztolányi Dezső: Esti Kornél (1933) c. novelláskötetének színpadi változata. [március 27-én végleg bezár a FÉM. már csak 5 alkalommal látható az előadás]
Dumaszínház est
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.