Fejben dől el - Kőhalmi Zoltán önálló estje
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, October 30 2024 6:00PM
Fejben dől el
Kőhalmi Zoltán önálló estje Tatabányán.
Ettek-e pizzát a ‘80-as években Szentesen? Mi kell ahhoz, hogy beléphessünk egy motoros bandába? Ki fedezte fel Csepelt? Hogyan udvarolnak a trafikosok? Miért csak férfiaknak vannak hobbijai? Miért csak nők járnak zumbázni?
Kőhalmi Zoltán az emberélet útjának felén – de túl három németjuhásznyi életen – új önálló estjében a fenti kérdések mellett arra is megpróbál választ adni, hogyan békélhetünk meg a világgal, amiben a Bartók Rádión kívül minden változik.
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.
Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel vannak készülve minden sóhajra, horkolásra, tüsszentésre. Most új otthonban kezdenek új életet, hiszen a gyerekek felnőttek, élik a saját életüket. Vagy ez mégsem ilyen gömbölyű?
Dumaszínház est
Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.