
Klasszikus kedvencek - Amerikai álom - Danubia Zenekar
A koncerten a nagy klasszikusoktól egészen a popballadákig beutazzuk a hihetetlen méretű amerikai zenei tájat, amelyet áthat a szabadság levegője és a törhetetlen optimizmus.
A koncerten a nagy klasszikusoktól egészen a popballadákig beutazzuk a hihetetlen méretű amerikai zenei tájat, amelyet áthat a szabadság levegője és a törhetetlen optimizmus.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, June 01 2025 7:30PM
Az USA nemcsak pénzben, fegyverekben, filmsorozatokban, hamburgerben és cowboykalapokban a leggazdagabb a világon, de a zenekultúrának is trendszettere immár több mint száz éve. A Klasszikus kedvencek idei koncertjén a nagy klasszikusoktól egészen a popballadákig beutazzuk ezt a hihetetlen méretű zenei tájat, amelyet áthat a szabadság levegője és a törhetetlen optimizmus.
Közreműködik:
Csóka Anita - ének, Oláh Kálmán – jazz zongoraművész
A koncert karmestere és az utazás vezetője ezúttal is Hámori Máté.
Műsor:
Copland: Fanfare for the common man
Copland: Hoe-Down a Rodeo-szvitből
Bernstein: West Side Story - America
Dvorak: IX. „Újvilág” szimfónia - II. tétel
Adams: Short ride in a fast machine
szünet
Rózsa Miklós: Ben Hur - nyitány
J. Williams: A gyűrűk ura – részletek
Ott Rezső: The history of: Yeah! - amerikai daltörténet a dzsessztől az óceánig
Giuseppe Verdi UN BALLO IN MASCHERA Opera in three parts, in three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
A Dreamworks Animation mozifilmje és William Steig könyve alapján 2025. augusztus 1., péntek 20:00 (esőnap: augusztus 3.) 2025. augusztus 2., szombat 20:00 (esőnap: augusztus 4.)
Hófehérke és a gonosz mostoha története, Kocsák Tibor fülbemászó zenéjére, ifj. Harangozó Gyula ötletekből kifogyhatatlan koreográfiájával, Velich Rita gyönyörű jelmezeivel, Kentaur varázslatos látványvilágával elevenedik meg. A Budapesti Operettszínház előadása
JÓKAI SÉTÁNY 200 kulturális stand-up est esőhelyszín: Pest Megyei Könyvtár színházterme (Pátriárka u. 7.)
„Egy mindenkiért – mindenki egyért!” - ki ne ismerné Athos, Porthos, Aramis és az ifjú D’Artagnan történetét? A muskétások kalandjai…
Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.