Program


Velem minden rendben! - Elek Péter és Baranyi Dorka közös estje

Velem minden rendben! - Elek Péter és Baranyi Dorka közös estje

Dumaszínház est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. június 1. vasárnap, 19:00

Mire gondol az ember, ha a pszichológiára és a humorra egy mondatban hivatkoznak? Valószínűleg arra, hogy itt valami igazán egyedi és szórakoztató dolog készül.

Az este során Elek Péter hozza a megszokott sziporkázó humorát és hétköznapi sztorijait, tele emberi hibákkal, saját laikus megfigyeléseivel és elméleteivel, életünk apróbb-nagyobb abszurditásaival, melyekre Baranyi Dorka pszichológus, és szakképzett sématerapeuta reflektál, a szakmai objektivitás szemüvegén keresztül.

Emellett közösen mutatnak be tipikus szituációkat, munkahelyi, párkapcsolati, illetve egyéb területekről, melyek szórakoztató módon világítanak rá, hogyan legyünk tudatosabbak, boldogabbak és hogy tényleg kelljen túl nagyot hazudnunk, amikor egy kérdésre azt feleljük: "Velem minden rendben!"


 Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

Ajánlatunk


Szeretné az előadás előtti időt egy különleges helyen tölteni exkluzív étel és ital bekészítéssel? Válassza színházjegye mellé a VIP lehetőséget egy különleges este megkoronázásaként. Nincs sorban állás, nincs tömeg, csak exkluzív kiszolgálás, kényelem és finom ízek!

Ajánló


Az 1986-ban készült, kultikus családi rajzfilm színpadi változata feledhetetlen szórakozás az egész családnak!

Apának lenni nem könnyű. Sőt elképesztően nehéz. Főleg, mert senki nem mondta el, hogyan kell csinálni. Mostanáig!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!